2013 Stage 6 Entry List

Last updated 7:44 pm 15/11/13

Entry Surname First Name Club Age Group Grade
1 Blake Malcolm Griffith Cycling Club Elite Men A-Grade
2 Greenville Jared Canberra Cycling Club MMAS1 A-Grade
3 Johnson Peter Other MMAS2 A-Grade
4 Allen Ryan Lavington Cycling Club JM19 B-Grade
5 Bruce Andrew Wagga Cycling Club MMAS4 B-Grade
6 Damm Stephen Lavington Cycling Club JM17 B-Grade
7 Drew Brad Vikings Cycling Club Elite Men B-Grade
8 forsyth brendan Cootamundra Cycling Club Elite Men B-Grade
9 Gill Scott Wagga Cycling Club Elite Men B-Grade
10 Gray rob Wagga Cycling Club MMAS2 B-Grade
11 Hanna Jacob Albury Wodonga Cycling Club Elite Men B-Grade
12 Harris Brian Albury Wodonga Cycling Club MMAS2 B-Grade
13 Ingwersen Paul Albury Wodonga Cycling Club MMAS3 B-Grade
14 Lloyd Clancy Lavington Cycling Club JM17 B-Grade
15 mcmillan craig Lavington Cycling Club MMAS4 B-Grade
16 mcmillan Charly Lavington Cycling Club JM19 B-Grade
17 Moffatt Aaron Albury Wodonga Cycling Club Elite Men B-Grade
18 Oke Cameron Other Elite Men B-Grade
19 Quiggin Patrick Vikings Cycling Club Elite Men B-Grade
20 Schmid Michael Tolland Cycling Club MMAS5 B-Grade
21 taylor rohan Tolland Cycling Club MMAS4 B-Grade
22 Aichinger Tony Tolland Cycling Club MMAS5 C-Grade
23 Allen Jonathan Albury Wodonga Cycling Club MMAS3 C-Grade
24 Ashley Rod Wagga Cycling Club MMAS2 C-Grade
25 bertoldo stephen Griffith Cycling Club MMAS5 C-Grade
26 Dunlop Mark Albury Wodonga Cycling Club Elite Men C-Grade
27 Garante Paul ADF MMAS3 C-Grade
28 Halloran Gary Cootamundra Cycling Club WMAS5 C-Grade
29 halpin terry Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 C-Grade
30 Herrick David Wagga Cycling Club WMAS3 C-Grade
31 jarvis david Cootamundra Cycling Club MMAS5 C-Grade
32 King Justin Albury Wodonga Cycling Club —–Select——- C-Grade
33 Knight Ryan Wagga Cycling Club MMAS2 C-Grade
34 Massey Kingsley Griffith Cycling Club MMAS6 C-Grade
35 Mastrobattista Frank Griffith Cycling Club WMAS4 C-Grade
36 Porter David Vikings Cycling Club Elite Men C-Grade
37 shepherd dominic Wagga Cycling Club MMAS3 C-Grade
38 Speckmann Deciana Vikings Cycling Club Elite Women C-Grade
39 Zanotto Flavio Griffith Cycling Club MMAS3 C-Grade
40 Andres Franz Griffith Cycling Club MMAS6 D-Grade
41 Bruce Emily Wagga Cycling Club JW17 D-Grade
42 Davidson Iain Cobram Barooga Cycling Club MMAS2 D-Grade
43 Dean Anthony Cootamundra Cycling Club MMAS4 D-Grade
44 Harrison Mitch Griffith Cycling Club Elite Men D-Grade
45 KREBS JAMES KREBS Tolland Cycling Club MMAS4 D-Grade
46 McMahon John Paul ADF MMAS6 D-Grade
47 O’FARRELL ASHLEY Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 D-Grade
48 Stockwell Peter Griffith Cycling Club MMAS6 D-Grade
49 Taylor Michael Griffith Cycling Club WMAS7+ D-Grade