2013 Stage 3 Entry List

09:00 PM 12/10/13

Race No. Surname First Name Club Age Group Grade
1 Blake Malcolm Griffith Cycling Club Elite Men A-Grade
2 FLEMMING PAUL Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 A-Grade
3 Franzke Evan Other Elite Men A-Grade
4 Greenville Jared Canberra Cycling Club MMAS1 A-Grade
5 Gregory Declan Albury Wodonga Cycling Club U23 Men A-Grade
6 Hosking Michael Albury Wodonga Cycling Club Elite Men A-Grade
7 Johnson Peter Other MMAS2 A-Grade
8 Kent John Other Elite Men A-Grade
9 Lloyd Clancy Lavington Cycling Club JM17 A-Grade
10 Loki Tomarsh Wangaratta Cycling Club JM19 A-Grade
11 Lyster Tully Wangaratta Cycling Club Elite Men A-Grade
12 Meyland Kris Other MMAS2 A-Grade
13 Powell Chris Wagga Cycling Club JM17 A-Grade
14 Ross Simon Other MMAS2 A-Grade
15 Thomas Michael Canberra Cycling Club Elite Men A-Grade
16 Toole James Canberra Cycling Club Elite Men A-Grade
20 Allen Ryan Lavington  Cycling Club JM19 B-Grade
21 Beresford Daniel Other MMAS2 B-Grade
22 Cartwright Adam Wangaratta Cycling Club MMAS3 B-Grade
23 Damm Stephen Lavington Cycling Club JM17 B-Grade
24 Drew Bradley Vikings Cycling Club Elite Men B-Grade
25 Forsyth Brendan Cootamundra Cycling Club Elite Men B-Grade
26 Gill Scott Wagga Cycling Club Elite Men B-Grade
27 Gray Robert Wagga Cycling Club MMAS2 B-Grade
28 Hamilton Adrian Wagga Cycling Club MMAS3 B-Grade
29 Hanna Jacob Albury Wodonga Cycling Club Elite Men B-Grade
30 Harris Angus Albury Wodonga Cycling Club MMAS2 B-Grade
31 Harris Brian Albury Wodonga Cycling Club Elite Men B-Grade
32 Ingwersen Paul Albury Wodonga Cycling Club MMAS3 B-Grade
33 Knight Aaron Other MMAS3 B-Grade
34 Mastrobattista Frank Griffith Cycling Club MMAS4 B-Grade
35 McDonald Thomas Other JM17 B-Grade
36 McMillan Charly Lavington Cycling Club JM19 B-Grade
37 Merkel Robert Other WMAS2 B-Grade
38 Moffatt Aaron Albury Wodonga Cycling Club Elite Men B-Grade
39 Oke Cameron Other Elite Men B-Grade
40 Perry Trent Albury Wodonga Cycling Club WMAS1 B-Grade
41 Quiggin Patrick Vikings Cycling Club Elite Men B-Grade
42 Satchell Hugh Albury Wodonga Cycling Club MMAS4 B-Grade
43 Schmid Michael Tolland Cycling Club MMAS5 B-Grade
50 Aichinger Tony Tolland Cycling Club WMAS5 C-Grade
51 Ashley Rod Wagga Cycling Club MMAS2 C-Grade
52 Belsher Robb Albury Wodonga Cycling Club WMAS5 C-Grade
53 Burgess Matt Vikings Cycling Club Elite Men C-Grade
54 Christian Damian Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 C-Grade
55 Damm Geoff Lavington Cycling Club MMAS5 C-Grade
56 Dunlop Mark Albury Wodonga Cycling Club MMAS2 C-Grade
57 Garante Paul ADF MMAS3 C-Grade
58 Halloran Gary Cootamundra Cycling Club MMAS5 C-Grade
59 Hartwig Ben Other U23 Men C-Grade
60 Herrick Dave Wagga Cycling Club MMAS3 C-Grade
61 Lyster Laurie Wangaratta Cycling Club MMAS7+ C-Grade
62 Mahoney Jason Vikings Cycling Club MMAS2 C-Grade
63 Ryan Knight Wagga Cycling Club MMAS2 C-Grade
64 Sims Damien Albury Wodonga Cycling Club MMAS1 C-Grade
65 Trnka Michal Other MMAS4 C-Grade
66 Zanotto Flavio Griffith Cycling Club MMAS3 C-Grade
70 Chalk Leigh Wagga Cycling Club Elite Men D-Grade
71 Davidson Iain Cobram Barooga Cycling Club MMAS2 D-Grade
72 Dwyer Callum Albury Wodonga Cycling Club MMAS1 D-Grade
73 Huggins Tim Albury Wodonga Cycling Club MMAS6 D-Grade
74 McMahon John Paul ADF MMAS6 D-Grade
75 Mollenhauer Robert Wagga Cycling Club MMAS5 D-Grade
76 O’Farrell Eddie Vikings Cycling Club MMAS5 D-Grade
77 O’FARRELL ASHLEY Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 D-Grade
78 Pier Simone Albury Wodonga Cycling Club WMAS2 D-Grade
79 Pollard Grant Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 D-Grade
80 Sealby Greg Other MMAS3 D-Grade
81 Stokes Colin Wangaratta Cycling Club WMAS6 D-Grade
82 Taylor Michael Griffith Cycling Club WMAS7+ D-Grade
90 Speckmann Deciana Vikings Cycling Club Elite Women WA-Grade
91 Thomas Tory Other Elite Women WA-Grade
92 Taylor Katie Vikings Cycling Club Elite Women WA-Grade
93 Mackay Sophie Other Elite Women WA-Grade
94 Clark Nicole Wangaratta Cycling Club JW19 WB-Grade