2013 Stage 2 Entry List

Updated 30/08/13 09:26 am

Surname First Name Club Age Group Suggested Grade
1 Blake Malcolm Griffith Cycling Club Elite Men A-Grade
2 Budd Peter Griffith Cycling Club MMAS5 A-Grade
3 Clancy Paul Griffith Cycling Club MMAS3 A-Grade
4 FLEMMING PAUL Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 A-Grade
5 Greenville Jared Canberra Cycling Club MMAS1 A-Grade
6 Hall Rob Griffith Cycling Club MMAS3 A-Grade
7 Springett Graham Tolland Cycling Club MMAS3 A-Grade
8 Toole James Canberra Cycling Club Elite Men A-Grade
9 Washington Brendan Lavington Cycling Club Elite Men A-Grade
10 Allen Ryan Lavington Cycling Club JM19 B-Grade
11 Brooker Jake Wagga Cycling Club JM17 B-Grade
12 Bruce Andrew Wagga Cycling Club MMAS4 B-Grade
13 Cooper Ben Canberra Cycling Club Elite Men B-Grade
14 Damm Stephen Lavington Cycling Club JM17 B-Grade
15 Gill Scott Wagga Cycling Club Elite Men B-Grade
16 Gray Rob Wagga Cycling Club MMAS2 B-Grade
17 Harris Angus Albury Wodonga Cycling Club Elite Men B-Grade
18 MASTROBATTISTA FRANK Griffith Cycling Club MMAS4 B-Grade
19 Powell Chris Wagga Cycling Club JM17 B-Grade
20 Schmid Michael Tolland Cycling Club MMAS5 B-Grade
21 Smyth Ben Canberra Cycling Club MMAS2 B-Grade
22 Aichinger Tony Tolland Cycling Club WMAS5 C-Grade
23 Alexander Simone Wagga Cycling Club Elite Women C-Grade
24 Brooker Troy Wagga Cycling Club MMAS3 C-Grade
25 Davidson Iain Cobram Barooga Cycling Club MMAS2 C-Grade
26 Drew Bradley Vikings Cycling Club C-Grade
27 HALLORAN Gary Cootamundra Cycling Club C-Grade
28 Herrick David Wagga Cycling Club WMAS3 C-Grade
29 Knight Ryan Wagga Cycling Club MMAS2 C-Grade
30 Mahoney Jason Vikings Cycling Club MMAS2 C-Grade
31 Massey Kingsley Griffith Cycling Club MMAS6 C-Grade
32 Shepherd Dominic Wagga Cycling Club MMAS3 C-Grade
33 Tilston Craig Griffith Cycling Club MMAS4 C-Grade
34 Truscott Michael ADF MMAS5 C-Grade
35 Zanotto Flavio Griffith Cycling Club MMAS3 C-Grade
36 Argent-Smith Richard Griffith Cycling Club MMAS1 D-Grade
37 Chalk Leigh Wagga Cycling Club Elite Men D-Grade
38 Garante Paul ADF MMAS3 D-Grade
39 Hume Iain Wagga Cycling Club WMAS5 D-Grade
40 McMahon John Paul ADF MMAS6 D-Grade
41 O’Farrell Eddie Vikings Cycling Club MMAS5 D-Grade
42 Taylor Michael Griffith Cycling Club WMAS7+ D-Grade