2013 Stage 1 Entry List

Updated 30/08/13 09:25 am

 

  Surname First Name Club Age Group Suggested Grade
1 Blake Malcolm Griffith Cycling Club Elite Men A-Grade
2 Budd Peter Griffith Cycling Club MMAS5 A-Grade
3 Clancy Paul Griffith Cycling Club MMAS3 A-Grade
4 FLEMMING PAUL Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 A-Grade
5 Greenville Jared Canberra Cycling Club MMAS1 A-Grade
6 Hall Rob Griffith Cycling Club MMAS3 A-Grade
7 Harris Angus Albury Wodonga Cycling Club Elite Men A-Grade
8 Johnson Peter Other MMAS2 A-Grade
9 McDonald Christian Cobram Barooga Cycling Club MMAS2 A-Grade
10 Toole James Canberra Cycling Club Elite Men A-Grade
11 Washington Brendan Lavington Cycling Club Elite Men A-Grade
12 Allen Ryan Lavington Cycling Club JM19 B-Grade
13 Austin Jason Griffith Cycling Club MMAS3 B-Grade
14 Brooker Jake Wagga Cycling Club JM17 B-Grade
15 Bruce Andrew Wagga Cycling Club MMAS4 B-Grade
16 Cooper Ben Canberra Cycling Club Elite Men B-Grade
17 Forsyth Brendan Cootamundra Cycling Club Elite Men B-Grade
18 Gill Scott Wagga Cycling Club Elite Men B-Grade
19 Gray Rob Wagga Cycling Club MMAS2 B-Grade
20 Hanna Jacob Albury Wodonga Cycling Club Elite Men B-Grade
21 Harris Angus Albury Wodonga Cycling Club Elite Men B-Grade
22 housden baden Wagga Cycling Club U23 Men B-Grade
23 Ingwersen Paul Albury Wodonga Cycling Club MMAS3 B-Grade
24 Lloyd Clancy Lavington Cycling Club JM17 B-Grade
25 Mann David Albury Wodonga Cycling Club MMAS3 B-Grade
26 MASTROBATTISTA FRANK Griffith Cycling Club MMAS4 B-Grade
27 MINATO JASON Griffith Cycling Club MMAS2 B-Grade
28 Oke Cameron Other Elite Men B-Grade
29 Payne Ken Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 B-Grade
30 Pearson Peter Griffith Cycling Club MMAS2 B-Grade
31 Powell Chris Wagga Cycling Club JM17 B-Grade
32 Schmid Michael Tolland Cycling Club MMAS5 B-Grade
33 Smyth Ben Canberra Cycling Club MMAS2 B-Grade
34 Aichinger Tony Tolland Cycling Club WMAS5 C-Grade
35 Alexander Simone Wagga Cycling Club Elite Women C-Grade
36 bertoldo stephen Griffith Cycling Club MMAS5 C-Grade
37 Brooker Troy Wagga Cycling Club MMAS3 C-Grade
38 Burgess Matt Vikings Cycling Club Elite Men C-Grade
39 Damm Stephen Lavington Cycling Club JM17 C-Grade
40 Davidson Iain Cobram Barooga Cycling Club MMAS2 C-Grade
41 Drew Bradley Vikings Cycling Club Elite Men C-Grade
42 Dunlop Mark Albury Wodonga Cycling Club Elite Men C-Grade
43 Giason Damien Griffith Cycling Club MMAS2 C-Grade
44 Halloran Gary Cootamundra Cycling Club C-Grade
45 Herrick David Wagga Cycling Club WMAS3 C-Grade
46 King Justin Albury Wodonga Cycling Club MMAS3 C-Grade
47 Knight Ryan Wagga Cycling Club MMAS2 C-Grade
48 Mahoney Jason Vikings Cycling Club MMAS2 C-Grade
49 Massey Kingsley Griffith Cycling Club MMAS6 C-Grade
50 Quiggin Patrick Vikings Cycling Club Elite Men C-Grade
51 Tilston Craig Griffith Cycling Club MMAS4 C-Grade
52 Truscott Michael ADF MMAS5 C-Grade
53 Zanotto Flavio Griffith Cycling Club MMAS3 C-Grade
54 Argent-Smith Richard Griffith Cycling Club WMAS1 D-Grade
55 Bruce Emily Wagga Cycling Club JW17 D-Grade
56 Burgess Greg Griffith Cycling Club MMAS3 D-Grade
57 Burgess Greg Griffith Cycling Club MMAS3 D-Grade
58 Chalk Leigh Wagga Cycling Club Elite Men D-Grade
59 Garante Paul ADF MMAS3 D-Grade
60 halpin terry Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 D-Grade
61 Hore Dick Griffith Cycling Club MMAS7+ D-Grade
62 Hume Iain Wagga Cycling Club WMAS5 D-Grade
63 Hume Iain Wagga Cycling Club WMAS5 D-Grade
64 Massey Jennifer Griffith Cycling Club WMAS6 D-Grade
65 McMahon John Paul ADF MMAS6 D-Grade
66 O’Farrell Eddie Vikings Cycling Club MMAS5 D-Grade
67 Polkinghorne Jo Griffith Cycling Club WMAS4 D-Grade
68 pollard grant Albury Wodonga Cycling Club MMAS5 D-Grade
69 Ravanello Albert Griffith Cycling Club MMAS6 D-Grade
70 Stockwell Peter Griffith Cycling Club MMAS6 D-Grade
71 Taylor Michael Griffith Cycling Club WMAS7+ D-Grade