Alan Dudderidge

2004

  • Winner Race 4 Riverina Point Score (Wagga Wagga)

  • Winner Race 5 Riverina Point Score (Bellbridge)

  • Riverina Points Score Champion 2004

2005

  • Winner B Grade Crit Lockhart

 

Arthur Keane

1999

  • Winner Race 1 Riverina Point Score (Stockinbingal)

2002

  • 3rd Race 12 Riverina Point Score
  • 2nd overall Riverina Point Score

2005

  • 2nd Race 3 Riverina Point Score (Griffith)
  • 3rd Race 6 Riverina Point Score (Bellbridge)

 

 

Bec Barwick

 

2008

  • Best Female Tour De Riverina

  • Winner Stage 3 Tour of Two Rivers (D Grade)

 

Ben Nichols

2003

  • Winner Race 8 Riverina Point Score (Wagga Wagga)

Brodie Pearse

 

2008

  • Winner Stage 2 Tour De Riverina (Butch Menz)

  • Best Young Rider Tour De Riverina

  • 2nd Stage 1 Tour of Two Rivers (A Grade)

  • 3rd Stage 6 Tour of Two Rivers (A Grade)

  • Winner King of the Mountains Tour of Two Rivers (A Grade)

2009

  • Scratchman Prize Tour De Riverina

  • 3rd Stage 1 Tour of Two Rivers (A Grade)

2010

  • 2nd Stage 3 Tour De Riverina

    • Fastest Time

2011

  • Scratchman Prize Tour De Riverina

 

 

 

Brodie Whitticker

2004

  • Winner Race 6 Riverina Point Score (Cootamundra)

David Mann

 

2003

  • 1st Butch Menz Memorial

2004

  • Winner Race 2 Riverina Point Score (Lockhart)

2009

  • 3rd Stage 4 Tour De Riverina

 

 

Dean Hart

 

2001

  • 3rd Race 2 Riverina Point Score (Griffith)

2006

  • Winner Race 3 Riverina Point Score (Coolamon)

 

 

Isaac Gilmore

 

2008

  • Winner Stage 2 Tour of Two Rivers (D Grade)

  • 3rd Stage 5 Tour of Two Rivers (D Grade)

  • 2nd Stage 6 Tour of Two Rivers (D Grade)

  • 2nd Overall Tour of Two Rivers (D Grade)

2009

  • 3rd Stage 1 Tour of Two Rivers (C Grade) (Griffith)

  • 3rd Stage 2 Tour of Two Rivers (C Grade)

 

 

James Krebs

 

2002

  • 3rd Race 7 Riverina Point Score

  • Winner Race 11 Riverina Point Score

 

Jamie Heritage

2003

  • 3rd Race 2 Riverina Point Score (Tolland)

  • Winner Race 4 Riverina Point Score (Jindera)